Про проект

Каталог електронних освітніх ресурсів – спеціалізований ресурс призначений для вчителів, учнів та батьків, співавтором якого може бути кожен з Вас. Сайт містить розробки презентацій, відео та конспектів до уроків, що створюють педагоги столиці під час навчання на курсах підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Завдання Каталогу електронних освітніх ресурсів – розповсюджувати найкращий педагогічний досвід освітян столиці та всієї України!

При використанні матеріалів сайту обов’язковим є вказання авторства. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські.

Каталог електронних освітніх ресурсів накопичує базу матеріалів, до якої потрапляють найбільш актуальні роботи: чи то за оригінальністю тематики, чи то за рівнем авторської розробки, чи то за неординарністю підходів. Це можуть бути абсолютно різні за формою подачі, обсягом, змістом і тематикою роботи, але у всіх цих матеріалів є спільне – вони презентують педагогічний досвід людей, які безпосередньо працюють у школі сьогодні.Каталог електронних освітніх ресурсів накопичує базу матеріалів, до якої потрапляють найбільш актуальні роботи: чи то за оригінальністю тематики, чи то за рівнем авторської розробки, чи то за неординарністю підходів. Це можуть бути абсолютно різні за формою подачі, обсягом, змістом і тематикою роботи, але у всіх цих матеріалів є спільне – вони презентують педагогічний досвід людей, які безпосередньо працюють у школі сьогодні.