Завантажити розробку уроку на сайт

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує всіх освітян України взяти участь у розробці та наповненні Каталогу електронних освітніх ресурсів та опублікувати на сторінках каталогу власні матеріали.

Для публікації в каталозі приймаються розробки уроків, позакласних заходів, дидактичні матеріали, статті та інші матеріали вчителів. Роботи для публікації приймаються постійно.

Усі роботи, надіслані авторами для розміщення в Каталозі, розподіляються до відповідних розділів за предметами або за тематикою матеріалу.

Каталог електронних освітніх ресурсів накопичує базу матеріалів, до якої потрапляють найбільш актуальні роботи: чи то за оригінальністю тематики, чи то за рівнем авторської розробки, чи то за неординарністю підходів. Це можуть бути абсолютно різні за формою подачі, обсягом, змістом і тематикою роботи, але у всіх цих матеріалів є спільне – вони презентують педагогічний досвід людей, які безпосередньо працюють у школі сьогодні.

Завантажити урок на сайт

Upload
Автори розробок відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські.